Advertisements

5 vlastností pravé thajské dívky aneb Good Thai Girl

I když mnoho thajských dívek a žen dokáže být skvělými partnerkami, je třeba říci, že vybírat se tu musí obzvlášť obezřetně, a pro nás cizince to platí dvojnásob. Je známo tisíce smutných příběhů, kdy místní žena či dívka obrala svého “miláčka” o všechny peníze a pak do něj ještě s úšklebkem kopla. Proto je nezbytné dát velký pozor, kdo se vám vtírá do přízně. Bohužel je pravdou, že některé thajské dívky jsou psychotické šílené žárlivé zrůdy, které by neměly být ponechány v kuchyni s ostrými noži. A tak zde jsou některé rysy dobré thajské dívky, kterých by jste si měli být vědomi ve chvíli, když děláte rozhodnutí.

1. Dobrá Thajka je zdvořilá

I když zatím nemluvíte a nerozumíte Thajsky, i přesto by jste měli být schopni poznat a řici, jestli je zdvořilá či nikoliv.

2. Dobré thajky nejsou hlasité

Hlasité a nepříjemné thajky by jste si měli určitě držet dál od těla. Jejich názory a dětinskost vás časem přivedou k šílenství. Pokud na vás dívka mluví hlasitě, pak je to znamení, že je to červivá švestka. Ale jestli je sladká tichá a stydlivá, pak je to přesně ta kvalita dobré thajské dívky.

3. Správná Thajka při prvním setkání s Vámi udělá Wai

Opět se vracíme k bodu jedna a to být zdvořilý. Thajci dělají Wai (thajský pozdrav spočívající v sepnutí rukou ve výši hrudi či obličeje) mimo jiné proto, aby prokazovali úctu starším. A je více než pravděpodobné, že dívka, kterou potkáte, bude mladší než vy, takže pokud se setkáte s mladší thajkou poprvé a ona zvedne ruce a udělá na vás Wai, pak je to dobré znamení, že vás respektuje. Vzhledem k tomu, že jste cizinec, je méně pravděpodobné, že neudělá Wai jen proto, že nejste Thajec. Thajka s dobrou výchovou a rodiči udělá vždy Wai, bez ohledu na to, odkud jste.

Čtěte také:  Náklady na život v Thajsku - 2013 Chiang Mai

4. Správná Thajka se o vás dobře postará 

Mnoho thajek nemá peníze, za které by vám kupovali dárky nebo něco podobného. Thajky jediné co mají je jejich čas a vše, co pro vás můžou udělat, aby pomohly. Proto vám správná thajka vypere, uvaří, uklidí a kompletně se o vás postará, že nemusíte od té chvíle dělat vůbec nic, a ještě jsou na to pyšné.

5. Správná Thajka chce skutečný vztah

I když se může stát, že dobrá thajská dívka s tebou bude dokonce hned spát na prvním rande, jejich motivy jsou jasné – chtějí něco skutečného. Správná Thajka bude více hovořit o lásce než o penězích.

Charakteristika špatné thajské dívky

Nemůžete mít dobré bez špatného, a tak řekněme, že je jen tolik špatných dívek na to kolik je jich hodných. Pokud jde o dobře vypadající dívky, můžeme říci, že poměr mezi dobrými a špatnými je 50/50. Pokud potkáte špatnou thajskou dívku, pak upřímně nejlepší, co můžete udělat, je beze slova odejít, bez odhledu na to, jak moc je krásná a sexy. Ale z nějakého důvodu muži prostě neposlouchají a nebo myslí víc jejich rozkrokem než mozkem. Co se bude dít, pokud od špatné Thajky rychle neodejdeš? Pravděpodobně to bude milion zmeškaných hovorů, zatímco tě brzy ráno probudí bouchání psychotické thajské cuchty na dveře křičící: “Proč nezvedáš telefon!?”. A v případě některých extrémních žárlivých scénářů si váš thajský “miláček”  najme nájemného vraha, který vás “sestřelí”. Nebuďte další číslo do statistiky!

1. Špatná thajka s vámi bude spát za peníze

Je zřejmé co je vlastnost číslo jedna špatné thajské dívky. Správnou thajskou dívku by ani ve snu nenapadlo, že by prodávala svoje tělo za peníze.

Čtěte také:  33 tipů co dělat na ostrově Koh Chang

2. Bad Girls jsou divný

Obecná podivnost a nenormálnost jsou u špatných dívek běžné. Extrémní epizody bezduchých blábolů vyvolané syndromem ADD (Attention Deficit Disorder – Porucha z nedostatku pozornosti) tě přivedou k šílenství. Jestli je divná, pak rozhodně není roztomilá, a pokud má opravdu problémy, pak  by jsi se měl držet dál.

3. Špatné thajky jsou líné

Vzhledem k tomu, že špatné Thajky dělají často bod číslo jedna, nevidí žádný důvod dělat cokoliv jiného. Pokud něco potřebuje, pak jen roztáhne nohy. Nikdy ji ale nepřinutíte, aby se o vás postarala, uvařila nebo uklidila.

4. Špatné thajky kouří na verejnosti

Důvodem, proč téměř každá dívka v Pattaya v těchto dnech kouří, je že jsou většinou špatné! V thajské společnosti, pokud dívka či žena kouří,  je vnímána jako spodina společnosti. Thajci rádi udržují okolní svět, aby je osobně vnímal v tom nejlepším světle, ale jakmile Thajka začne kouřit na veřejnosti, znamená to, že se přestala starat o to, co si ostatní lidé myslí. Takové Thajce by jste se měli vyhnout, protože jí stejně tak bude jedno, co si myslíte vy.

5. Milují utrácet vaše peníze

Na rozdíl od dobré thajské dívky, která je skromná a s vašimi penězi hospodaří, špatná Thajka miluje je utrácet. Pokud vás Thajka požádá o koupi iPhonu, iPadu, zlata, drahého oblečení, atd., musíte zůstat od takové dívky tak daleko, jak jen můžete.

A na závěr? Vyjímky potvrzují pravidlo!

Advertisements

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

5 komentářů

 1. Reakce na článek Pravé thajské dívky:
  Nejsem muž. Pracovala jsem s několika Thajkami v Německu a od té doby musím bohužel říci, že všechny mají jedno společné: jsou velmi jednoduché, tedy blbé. Potrpí si na rituálech a náboženství, což se mi zpočátku zdálo zajímavé, jenže co je naplat to jejich náboženství, když se otočíte zády a ony začnou pomlouvat a chrlit dračí oheň, navíc bezdůvodně, aniž by kdy předtím došlo vůbec k nějakému konfliktu či nedorozumění. Jsou falešné a nic se s tím nedá udělat. Dělají dojem nejlepších přítelkyň, zapůsobí ohromně a když je člověk pozná lépe, tedy pokud jste s nimi v kontaktu denně nepřetržitě po několik měsíců, nestačím se divit, kolik nenávisti v nich vězí. Tvrdí o sobě, že jsou čistě věřící Budhistky. Takovou čistou mírumilovnou víru bílý člověk v sobě nemůže mít. Všechny jsou velmi pracovité a jsou vynikající kuchařky, to se jim musí nechat. Většinou také všechny tou svojí Thajštinou pilně po celý den kvákají, některé i hlasitěji. Jsou zarputilé nacionalistky. Žádná bílá kůže jim není dobrá. Pokud se s nimi snažíte skamarádit a berete je se vším všudy, hrozí vám často situace, kdy vás zamotají do bezduchých problémů a zabere vám to víc času, než internet. Možná, že jsem je poznala o něco lépe právě proto, že nejsem muž. Před ženami se tolik nepřetvařují. Nicméně si docela dobře dovedu představit, že jejich vlastnosti se mohou mužům líbit a také hodit. Milé usměvavé jednoduché a praktické stvoření,stačí ji naučit, aby kvákala výhradně ve společnosti svých kamarádek a příbuzných a je vystaráno o pohodlný život. Já se jim tedy raději obloukem vyhnu. Nemáme si co říci a není to způsobeno tím, že nemluvím Thajsky 🙂

  • Mila Jarko, prave jste popsala velmi vystizne a presne typickeho obcana Thajska, takove nejsou jen zeny, ale i muzi. Jako jedna z mala jste skutecne prohledla jaka je prevazna vetsina Thajcu. Samozrejme se neda generalizovat a do jednoho pytle nejde nahazet uplne vsechny, ale plati to pro nadpolovicni vetsinu. Doporucuji vam precist clanek https://www.thajskyraj.com/2014/09/02/thajsky-styl-aneb-tvar-kterou-pred-vami-thajsko-skryva/, kde se tomuto tematu venuji do vetsich detailu. Ano obrazek typickeho thajce ci thajky je do znacne miry takovy, jak jste napsala – pokrytectvi, rasismus, nacionalismus, pomluvy, zavist, lzi atd. to jsou typicke vlastnosti thajcu. Ale zase na druhou stranu, nemaji prave tyto vlastnosti Cesi s Thajci spolecne? Vyjimky jsou a potvrzuji pravidlo. Neni jednoduche najit v Thajsku partnerku, ktera by s muzem byla z lasky a nebyla jak rikate blba, pokrytecka, zakerna, zavistiva a neverna. Ale najit se daji a kdyz muz ma to stesti, tak je pak jako v nebi. Pece vseobecne asiatek o rodinu a manzela se bohuzel se soucasnym emancipovanym evropskym prostredim neda srovnavat. Pred 70 – 100 lety to tak bylo i v Evrope, ale bohuzel ta doba je davno pryc.

   • Děkuji Vám velmi za zprostředkované informace, zkušenosti. Pokud je tomu skutečně tak, a není proč o tom pochybovat, tak celou situaci to náramně zjednodušuje. Proč hledat v Thajsku nebo kdekoliv v Tramtárii to čeho v nejlepší kvalitě máme doma přehršel. Závist, falešnost, vypočítavost, nesolidnost, podrazáctví jsou internacionální. Ten malý, kulturní rozdíl způsobený výchovou dívek v Čechách a Asii spočívá pouze v tom. že české matky svým dcerám vštěpují nenávist až nevraživost k mužům na přímo, nepokrytě, (chybí faktor strachu), zatím co na východě je to skrývané za vynuceným úsměvem a submisivitou. Po odhlédnutí od těchto skutečností jako přidaná hodnota u zahraničního importu zvl. asijského zbývá pouze lepší péče o domácnost, vaření a péče o děti. Popravdě nevím kolik dnešních single mužů potřebuje hospodyni, služebnou. Technika, moderní pračky, sušičky, nežehlící materiály, robotické vysavače, úklidové prostředky ji dokonale nahradí, na nějaké společné snídaně a obědy v týdnu stejně není čas a o víkendu si spousta mužů ráda uvaří podle své chuti. Sám za sebe mohu říct, že již nějakou dobu zkouším přejít na syrovou stravu což přípravu do jisté míry zjednodušuje. Zbývají jenom ty děti, asi mnohé ženy povzbudím v zakořeněné nenávisti, ale dosud jsem nepoznal muže s opravdovým mateřským pudem. Muži děti akceptují z důvodu citového vztahu k partnerce, jako vedlejší produkt sexu, u některých může hrát roli sociální prestiž. Mimo Evropu děti také mají význam jako zabezpečení na stáří, či jako pracovní síla. V naší kultuře jsou ale především celoživotní zátěž. Samozřejmě ženy nás přitahují jako objekty naší sexuální touhy, ale pokud nelze naplnit ostatní potřeby společný život nedává smysl a jako náhradní řešení zbývá komerční sex. Co se vztahu a partnerství týče zbývá řečnická otázka: kde vzít a nekrást. Co hledám, a myslím že nejsem ve svých nárocích výjimka. Ženu jako přítele, parťáka i do nepohody ale s ženským designem, (jinak bych mohl být gay), inteligentní, ale i žensky vnímavou, intuitivní, bez předsudků a s nezdeformovaným vztahem k mužům. Vzhledem k mnohaleté hledačské praxi mnoha bolestným a nákladným experimentům začínám mít pocit, že se jedná o nereálnou fantaskní chiméru.

 2. Jaro Kovaricek

  Nesouhlasím se zdejším popisem typického Thajce či Thajky. Pokud je hledáte v Pattayi nebo na Phuketu, tak typického Thajce najdete jen dle svých představ. Jiné povahy najdete v různých částech této velké a krásné země. Já mám nejraději sever s jejich lanna kulturou. Thajky jsou ženy nejen půvabné, ale i inteligentní a nezávislé. Na rozdíl od západních žen, nejsou zatím poničeny feminismem. Snem svobodné Thajky je najít muže, který ji existenčně zajistí a ona se bude starat o něho. Tak tomu bývalo i v Čechách, jenže kde ty loňské sněhy jsou?
  Pokud ovšem stařík hledá mladou sexy kočku čeho se může nadít? I když pár zdárných případů znám, ne však mnoho.
  Thajci jsou velmo přátelští a pohostinní lidé, musíte však mezi ně a ne se potloukat po turistických lokalitách. Ostatně i v Čechách jsou podobné rozdíly. Ale sanuk tam chybí!

  • Souhlasit nemusite. Mezi Thajci jsem zil v Thajsku nepretrzite 7 let a po turistickych lokalitach jsem se nepotloukal. Mam thajskou manzelku a doma 3 thajske deti, cili s Thajci ziji dodnes, i kdyz dnes jiz zaplatpanbuh v CR. Hovorim thajsky. To jen tak na upresneni. V kazdem pripade vam preji hodne stesti pri poznavani jaci Thajci doopravdy jsou 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *