5 vlastností pravé thajské dívky aneb Good Thai Girl

I když mnoho thajských dívek a žen dokáže být skvělými partnerkami, je třeba říci, že vybírat se tu musí obzvlášť obezřetně, a pro nás cizince to platí dvojnásob. Je známo tisíce smutných příběhů, kdy místní žena či dívka obrala svého „miláčka“ o všechny peníze a pak do něj ještě s úšklebkem kopla. Proto je nezbytné dát velký pozor, kdo se vám vtírá do přízně. Bohužel je pravdou, že některé thajské dívky jsou psychotické šílené žárlivé zrůdy, které by neměly být ponechány v kuchyni s ostrými noži. A tak zde jsou některé rysy dobré thajské dívky, kterých by jste si měli být vědomi ve chvíli, když děláte rozhodnutí.

1. Dobrá Thajka je zdvořilá

I když zatím nemluvíte a nerozumíte Thajsky, i přesto by jste měli být schopni poznat a řici, jestli je zdvořilá či nikoliv.

2. Dobré thajky nejsou hlasité

Hlasité a nepříjemné thajky by jste si měli určitě držet dál od těla. Jejich názory a dětinskost vás časem přivedou k šílenství. Pokud na vás dívka mluví hlasitě, pak je to znamení, že je to červivá švestka. Ale jestli je sladká tichá a stydlivá, pak je to přesně ta kvalita dobré thajské dívky.

3. Správná Thajka při prvním setkání s Vámi udělá Wai

Opět se vracíme k bodu jedna a to být zdvořilý. Thajci dělají Wai (thajský pozdrav spočívající v sepnutí rukou ve výši hrudi či obličeje) mimo jiné proto, aby prokazovali úctu starším. A je více než pravděpodobné, že dívka, kterou potkáte, bude mladší než vy, takže pokud se setkáte s mladší thajkou poprvé a ona zvedne ruce a udělá na vás Wai, pak je to dobré znamení, že vás respektuje. Vzhledem k tomu, že jste cizinec, je méně pravděpodobné, že neudělá Wai jen proto, že nejste Thajec. Thajka s dobrou výchovou a rodiči udělá vždy Wai, bez ohledu na to, odkud jste.

Čtěte také:  Bar girls - barový holky aneb továrna na prachy

4. Správná Thajka se o vás dobře postará 

Mnoho thajek nemá peníze, za které by vám kupovali dárky nebo něco podobného. Thajky jediné co mají je jejich čas a vše, co pro vás můžou udělat, aby pomohly. Proto vám správná thajka vypere, uvaří, uklidí a kompletně se o vás postará, že nemusíte od té chvíle dělat vůbec nic, a ještě jsou na to pyšné.

5. Správná Thajka chce skutečný vztah

I když se může stát, že dobrá thajská dívka s tebou bude dokonce hned spát na prvním rande, jejich motivy jsou jasné – chtějí něco skutečného. Správná Thajka bude více hovořit o lásce než o penězích.

Charakteristika špatné thajské dívky

Nemůžete mít dobré bez špatného, a tak řekněme, že je jen tolik špatných dívek na to kolik je jich hodných. Pokud jde o dobře vypadající dívky, můžeme říci, že poměr mezi dobrými a špatnými je 50/50. Pokud potkáte špatnou thajskou dívku, pak upřímně nejlepší, co můžete udělat, je beze slova odejít, bez odhledu na to, jak moc je krásná a sexy. Ale z nějakého důvodu muži prostě neposlouchají a nebo myslí víc jejich rozkrokem než mozkem. Co se bude dít, pokud od špatné Thajky rychle neodejdeš? Pravděpodobně to bude milion zmeškaných hovorů, zatímco tě brzy ráno probudí bouchání psychotické thajské cuchty na dveře křičící: „Proč nezvedáš telefon!?“. A v případě některých extrémních žárlivých scénářů si váš thajský „miláček“  najme nájemného vraha, který vás „sestřelí“. Nebuďte další číslo do statistiky!

1. Špatná thajka s vámi bude spát za peníze

Je zřejmé co je vlastnost číslo jedna špatné thajské dívky. Správnou thajskou dívku by ani ve snu nenapadlo, že by prodávala svoje tělo za peníze.

Čtěte také:  Malé filmové okno do Thajska

2. Bad Girls jsou divný

Obecná podivnost a nenormálnost jsou u špatných dívek běžné. Extrémní epizody bezduchých blábolů vyvolané syndromem ADD (Attention Deficit Disorder – Porucha z nedostatku pozornosti) tě přivedou k šílenství. Jestli je divná, pak rozhodně není roztomilá, a pokud má opravdu problémy, pak  by jsi se měl držet dál.

3. Špatné thajky jsou líné

Vzhledem k tomu, že špatné Thajky dělají často bod číslo jedna, nevidí žádný důvod dělat cokoliv jiného. Pokud něco potřebuje, pak jen roztáhne nohy. Nikdy ji ale nepřinutíte, aby se o vás postarala, uvařila nebo uklidila.

4. Špatné thajky kouří na verejnosti

Důvodem, proč téměř každá dívka v Pattaya v těchto dnech kouří, je že jsou většinou špatné! V thajské společnosti, pokud dívka či žena kouří,  je vnímána jako spodina společnosti. Thajci rádi udržují okolní svět, aby je osobně vnímal v tom nejlepším světle, ale jakmile Thajka začne kouřit na veřejnosti, znamená to, že se přestala starat o to, co si ostatní lidé myslí. Takové Thajce by jste se měli vyhnout, protože jí stejně tak bude jedno, co si myslíte vy.

5. Milují utrácet vaše peníze

Na rozdíl od dobré thajské dívky, která je skromná a s vašimi penězi hospodaří, špatná Thajka miluje je utrácet. Pokud vás Thajka požádá o koupi iPhonu, iPadu, zlata, drahého oblečení, atd., musíte zůstat od takové dívky tak daleko, jak jen můžete.

A na závěr? Vyjímky potvrzují pravidlo!

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

9 komentáře

 1. Reakce na článek Pravé thajské dívky:
  Nejsem muž. Pracovala jsem s několika Thajkami v Německu a od té doby musím bohužel říci, že všechny mají jedno společné: jsou velmi jednoduché, tedy blbé. Potrpí si na rituálech a náboženství, což se mi zpočátku zdálo zajímavé, jenže co je naplat to jejich náboženství, když se otočíte zády a ony začnou pomlouvat a chrlit dračí oheň, navíc bezdůvodně, aniž by kdy předtím došlo vůbec k nějakému konfliktu či nedorozumění. Jsou falešné a nic se s tím nedá udělat. Dělají dojem nejlepších přítelkyň, zapůsobí ohromně a když je člověk pozná lépe, tedy pokud jste s nimi v kontaktu denně nepřetržitě po několik měsíců, nestačím se divit, kolik nenávisti v nich vězí. Tvrdí o sobě, že jsou čistě věřící Budhistky. Takovou čistou mírumilovnou víru bílý člověk v sobě nemůže mít. Všechny jsou velmi pracovité a jsou vynikající kuchařky, to se jim musí nechat. Většinou také všechny tou svojí Thajštinou pilně po celý den kvákají, některé i hlasitěji. Jsou zarputilé nacionalistky. Žádná bílá kůže jim není dobrá. Pokud se s nimi snažíte skamarádit a berete je se vším všudy, hrozí vám často situace, kdy vás zamotají do bezduchých problémů a zabere vám to víc času, než internet. Možná, že jsem je poznala o něco lépe právě proto, že nejsem muž. Před ženami se tolik nepřetvařují. Nicméně si docela dobře dovedu představit, že jejich vlastnosti se mohou mužům líbit a také hodit. Milé usměvavé jednoduché a praktické stvoření,stačí ji naučit, aby kvákala výhradně ve společnosti svých kamarádek a příbuzných a je vystaráno o pohodlný život. Já se jim tedy raději obloukem vyhnu. Nemáme si co říci a není to způsobeno tím, že nemluvím Thajsky 🙂

  • Mila Jarko, prave jste popsala velmi vystizne a presne typickeho obcana Thajska, takove nejsou jen zeny, ale i muzi. Jako jedna z mala jste skutecne prohledla jaka je prevazna vetsina Thajcu. Samozrejme se neda generalizovat a do jednoho pytle nejde nahazet uplne vsechny, ale plati to pro nadpolovicni vetsinu. Doporucuji vam precist clanek https://www.thajskyraj.com/2014/09/02/thajsky-styl-aneb-tvar-kterou-pred-vami-thajsko-skryva/, kde se tomuto tematu venuji do vetsich detailu. Ano obrazek typickeho thajce ci thajky je do znacne miry takovy, jak jste napsala – pokrytectvi, rasismus, nacionalismus, pomluvy, zavist, lzi atd. to jsou typicke vlastnosti thajcu. Ale zase na druhou stranu, nemaji prave tyto vlastnosti Cesi s Thajci spolecne? Vyjimky jsou a potvrzuji pravidlo. Neni jednoduche najit v Thajsku partnerku, ktera by s muzem byla z lasky a nebyla jak rikate blba, pokrytecka, zakerna, zavistiva a neverna. Ale najit se daji a kdyz muz ma to stesti, tak je pak jako v nebi. Pece vseobecne asiatek o rodinu a manzela se bohuzel se soucasnym emancipovanym evropskym prostredim neda srovnavat. Pred 70 – 100 lety to tak bylo i v Evrope, ale bohuzel ta doba je davno pryc.

   • Děkuji Vám velmi za zprostředkované informace, zkušenosti. Pokud je tomu skutečně tak, a není proč o tom pochybovat, tak celou situaci to náramně zjednodušuje. Proč hledat v Thajsku nebo kdekoliv v Tramtárii to čeho v nejlepší kvalitě máme doma přehršel. Závist, falešnost, vypočítavost, nesolidnost, podrazáctví jsou internacionální. Ten malý, kulturní rozdíl způsobený výchovou dívek v Čechách a Asii spočívá pouze v tom. že české matky svým dcerám vštěpují nenávist až nevraživost k mužům na přímo, nepokrytě, (chybí faktor strachu), zatím co na východě je to skrývané za vynuceným úsměvem a submisivitou. Po odhlédnutí od těchto skutečností jako přidaná hodnota u zahraničního importu zvl. asijského zbývá pouze lepší péče o domácnost, vaření a péče o děti. Popravdě nevím kolik dnešních single mužů potřebuje hospodyni, služebnou. Technika, moderní pračky, sušičky, nežehlící materiály, robotické vysavače, úklidové prostředky ji dokonale nahradí, na nějaké společné snídaně a obědy v týdnu stejně není čas a o víkendu si spousta mužů ráda uvaří podle své chuti. Sám za sebe mohu říct, že již nějakou dobu zkouším přejít na syrovou stravu což přípravu do jisté míry zjednodušuje. Zbývají jenom ty děti, asi mnohé ženy povzbudím v zakořeněné nenávisti, ale dosud jsem nepoznal muže s opravdovým mateřským pudem. Muži děti akceptují z důvodu citového vztahu k partnerce, jako vedlejší produkt sexu, u některých může hrát roli sociální prestiž. Mimo Evropu děti také mají význam jako zabezpečení na stáří, či jako pracovní síla. V naší kultuře jsou ale především celoživotní zátěž. Samozřejmě ženy nás přitahují jako objekty naší sexuální touhy, ale pokud nelze naplnit ostatní potřeby společný život nedává smysl a jako náhradní řešení zbývá komerční sex. Co se vztahu a partnerství týče zbývá řečnická otázka: kde vzít a nekrást. Co hledám, a myslím že nejsem ve svých nárocích výjimka. Ženu jako přítele, parťáka i do nepohody ale s ženským designem, (jinak bych mohl být gay), inteligentní, ale i žensky vnímavou, intuitivní, bez předsudků a s nezdeformovaným vztahem k mužům. Vzhledem k mnohaleté hledačské praxi mnoha bolestným a nákladným experimentům začínám mít pocit, že se jedná o nereálnou fantaskní chiméru.

 2. Jaro Kovaricek

  Nesouhlasím se zdejším popisem typického Thajce či Thajky. Pokud je hledáte v Pattayi nebo na Phuketu, tak typického Thajce najdete jen dle svých představ. Jiné povahy najdete v různých částech této velké a krásné země. Já mám nejraději sever s jejich lanna kulturou. Thajky jsou ženy nejen půvabné, ale i inteligentní a nezávislé. Na rozdíl od západních žen, nejsou zatím poničeny feminismem. Snem svobodné Thajky je najít muže, který ji existenčně zajistí a ona se bude starat o něho. Tak tomu bývalo i v Čechách, jenže kde ty loňské sněhy jsou?
  Pokud ovšem stařík hledá mladou sexy kočku čeho se může nadít? I když pár zdárných případů znám, ne však mnoho.
  Thajci jsou velmo přátelští a pohostinní lidé, musíte však mezi ně a ne se potloukat po turistických lokalitách. Ostatně i v Čechách jsou podobné rozdíly. Ale sanuk tam chybí!

  • Souhlasit nemusite. Mezi Thajci jsem zil v Thajsku nepretrzite 7 let a po turistickych lokalitach jsem se nepotloukal. Mam thajskou manzelku a doma 3 thajske deti, cili s Thajci ziji dodnes, i kdyz dnes jiz zaplatpanbuh v CR. Hovorim thajsky. To jen tak na upresneni. V kazdem pripade vam preji hodne stesti pri poznavani jaci Thajci doopravdy jsou 😉

 3. Děkuji všem za komentáře, které mi sundaly růžové brýle. Má úvaha o společném dožití v ČR s Thajkou, bere za své. Pomaličku se blížím k důchodovému věku a „kámoška“ je se stejným věkovým rozdílem, jako byla moje žena(12 let, zemřela po porodu 2 syna). Přesto ještě zbývá za nehet naděje. Dnešní náhled evropských žen na život beru jako totální úpadek společnosti. Chovají se hůř, jak popsané „Thajské zlatokopky“, které alespoň pořád nebolí hlava. Odsuzoval jsem hodně chlapy z Evropy za to, že si tam kupují „manželky na pobyt“, ale měním názor a začínám chápat důvody, jaké je k tomu vedou. Prostě jít s dobou, být single a jen si užívat. ( a budoucnost? …vem čert)

 4. Dobrý den potřeboval bych od vás radu asi 6 měsíců mám přítelkyni z Thajska poznal jsem jí na masážích v Praze vše se zdá být krásné až na pár věcí které mě zaráží stále mluví o tom že musí posílat peníze rodině domů
  Co vím tak je z chudé rodiny má dvě děti každé s jiným manželem je to 14 dní co odjela domů na měsíc původně jsem měl jet s ní já ale čí 14 dní před odjezdem mi řekla že bude lepší když pojede sama aby vše změnila pro mě rozvedla se s manželem s kterým nežije a jak říká všechno změnil
  Požádala mne abych jí poslal peníze poslal jsem jí 400 euro po 14 dnech mě žádá znova o peníze ale zase na druhou stranu říká že když nemám takže se postará a viděla jsi v Thajsku zpočátku mi volala přes video ale vždycky tak že kolem 6. hodiny času Thajska a pak od 6. až do druhýho dne oni nevím
  Svádí to na rodinu že ta si nepřeje aby se mnou mluvila kdyby náhodou přišel její bývalý manžel že by měla velké problémy asi to trošku zkrátí když byla v Praze pomáhal jsem jí že jsem jí dal i 400 € aby poslala domů že má malou výplatu poprosila mě koupil jsem I nový telefon když se jí rozbil a co se týká peněz tak jí samozřejmě i financují
  Jsem z toho zmatený hlídá mě kde jsem jestli nejsem s nějakou ženou zpočátku se i o mě starala ale teď vlastně co je doma taky nezajímá jestli někde jsem ale říká ať ti dám čas že vše bude jiné říká že musí vyplatit manžela 200 000 ba tu dokonce mi poslala i fotku koupila dva zlaté prstýnky na naší svatbu potřebuju poradit jsem z toho zmatený ten aktivní jsem spíš já jí píšu a volám ale ona poslední dobou moc ne tak říká když budu dobrý bude dobrá ona když budu špatný rozejdeš se se mnou

  • Fando, je tezke tvoji pritelkyni nejak hodnotit, kdyz jsem ji v zivote nevidel. Ale to co popisujes je thajska klasika pres kopirak. Tohle zaziva s thajskymi zenami tisice cizincu. Pises, ze nemas dobry pocit a ze je to cele divne. Mel by jsi svym pocitum duverovat a pokud mas ten pocit, ze je to divne, tak to opravdu divne je. Predstav si, ze by na jejim miste byla ceska holka. Trpel by jsi ji to? Asi ne. Vas vztah je evidentne jen o penezich. Samozrejme v Thajsku premysli lide trosku jinak, maji trosku jine tradice a mentalitu, ale co se tyce lasky tak to zase tak rozdilne neni. Pokud te thajska holka ma skutecne rada, tak se podle toho bude chovat. A ne ze to bude v podstate jednostranny vztah. Pokud na tebe v podstate kasle (podle toho co popisujes) tak to na jeji strane zrejme nebude zase tak horke. Podle tech par radku co jsi napsal ji jde evidentne jen o penize. Je pravda, za thajci jsou dost vazani na svoje rodiny a to ze posilaji penize domu je dost obvykle a je to normalni, nicmene ty penize si umi vydelat sami a nemeli by mit potrebu, aby je nekdo tak vydatne dotoval. Zvlast pokud pracuje v CR a vydelava jine penize nez kdyby byla v Thajsku. Absolutne neverim tomu, ze musi vyplatit manzela. To je podle mne nesmysl a jen vymluva jak z tebe vytahnout vetsi obnos penez. Thajsky chlapi na zensky kaslou, 99% z nich matkam jejich deti neplati zadne alimenty. U rozvodu nikdo neresi majetek jako u nas atd. Proste vyplaceni manzela je na 95% ciry nesmysl. S manzelem se muze rozvest i bez nejakeho vyplaceni a ani mne nenapada jedina vec za co by ho mela jako vyplacet. Navic i dost pochybuju, ze je to jeji manzel i legalne na papire, jelikoz je velmi caste to, ze maji mezi sebou jen buddhistickou svatbu, ktera nema uredni platnost. Cili neni treba uredni rozvod. Jako je to mozne ze si ho vzala i na urade, ale je to mnohem mene pravdepodobne. Take pises, ze ma potetovana cela zada. Ver mi ze slusny holky cela zada potetovana fakt nemaji. A dokazu si predstavit, ze pokud to tak ma, tak je to s velkou, ale opravdu velkou pravdepodobnosti byvala barova holka (prostitutka). Slusnych holek co by meli masivne potetovane telo je opravdu velmi malo. Takovy holky maji maximalne nejake male tetovani, ale rozhodne ne cela zada. Myslim si, ze pokud v tom vztahu budes pokracovat, tak proste budes solit penize a budes jak na horske draze. Jednou to bude super a hned vzapeti to bude zase uplne na nic. Bude to typicke thajske drama nahoru a dolu. Budes poslouchat nesmyslne keci, lzi a zazivat dramaticke sceny, ktere nikam nevedou. Zalezi na tobe co si vyberes, jestli takovyhle problematicky vztah nebo normalni zivot. Podle vseho s touto divkou ale normalni zivot mit rozhodne nebudes. Je mozne ze se mylim a ze ji krivdim, neznam ji. Ale situaci hodnotim podle toho co jsi napsal. Uplne stejnych pribehu jsou tisice. Preji ti aby jsi se spravne rozhodl a aby vse dopadlo ve tvuj prospech. Mnoho zdaru!!!

  • Fando, skoro škoda slov. Na jednu stranu je dobré, že se svěříš, se svým problémem. Trochu mně to připomíná obrácené garde, tedy jak zdejší donchuani honí na internetu souložnici a tlučou jí do hlavy klín s tím, že on je sice ženatý, ale s manželkou vlastně nežije, když tak, tak naoko kvůli dětem a tak dále. Klasika. Ono stačí použít pouze selský rozum. Toho se ti bohužel nedostává, protože v tom lítáš a sice správně tušíš, že je zde něco špatně, já bych řekl přesněji, že je zde špatně všechno. Podívej se na podobné příklady zde, nemusíš kvůli tomu létat do Thajska. Tady máš zlatokopek hafo. Pokud ti holka kváká o penězích, tedy je po tobě chce a zde můžu s klidem hovořit o tom, že je to za sex, tak to není nic jiného, než kurva. To už si fakt můžeš dojít do bordelu, nebo zaplatit eskort a myslím, že při dnešní konkurenci si můžeš jednak vybrat a jednak tě to přijde levněji. Kurva je správný název, ale klasická cena je mezi 1000 – 1500 za půl hodiny, někde i za hodinu. Ta tvoje chce hned 10 táců, beru v přepočtu ty tvoje €.
   Jak píše Pavel, proč by proboha svatého, nebo v jejím případě pro svatého Buddhu, vyplácela líného zamindrákovaného manžela, kterému se ani nepostaví. Že by s ním měla nějaký majetek, o který se musí dělit, je fantasmagorie, protože má tak rozválenou postel a noční stolek, kterému padají dvířka. Proč asi nechtěla, abys jel s ní. No asi by ti vypadli oči z důlků, jak žije. Nakonec má ho vůbec, je vůbec vdaná? Když to sečtu, chce po tobě 20 táců za měsíc. No slušná apanáž. To když zde nabídneš nějaké mladé studentce, nejlépe vysokoškolačce, budeš ji platit apanáž 20 táců, tak ti udělá pomyšlení jaké chceš, dokonce bude ráda, že u tebe bude bydlet a nebude platit za kolej. Jo, asi to nebude Thajka, ale nakonec hezkých holek tu máme hafo, jsou vychcaný, zrovna tak jako Thajky, budeš jim rozumět, protože předpokládám, že thajsky neumíš, takže nerozumíš, když si bude s druhou Thajkou o tobě říkat, jaký jsi jelito, že jenom solíš a ona ti občas podrží. Bohužel Fando, ona ale podrží kde komu, kdo zaplatí a šok by pro tebe byl, kdy jsi zjistil,že podrží i tomu, kdo nezaplatí, když přeci patíš ty. Asi na tom budeš blbě, když si musíš za lásku platit, ale to je osud. Buď ji ber jako kurvu, což přesně je a podle toho si to v hlavě srovnej, ale chtít ji pro život? No jsou také mezi námi pitomci. co klidně s kurvou žijí, mnohdy to ani nevědí a mají parohy, že neprojdou pod Prašnou bránou.
   Co vlastně chceš slyšet? Fando buď v pohodě, ta holčina z Thajska žije jenom pro tebe, nikdo ji doma v Thajsku neklátí a když už ano, tak jenom proto, aby si vydělala na letenku a mohla letět za svojí peněženkou, o pardoun Fandou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *