Pláž v Thajsku

Video procházka po Thajsku

Thajsko je opravdu uzasna zeme a nekdy je velice tezke ji slovy popsat. Byt se snazim sebevic nekdy to proste slovy vyjadrit nelze. Nekdy se to proste musi videt. A tak tentokrat se chci o Thajsko podelit i jinak, nez jen slovy. Nize je vyber z povedenych videi o nejslavnejsich mistech v Thajsku jako je Bangkok, Phuket, Pattaya, Chiang Mai vcetne videi z ostrovu. Pokud jste zvedavi co v tak uzasne a magicke zemi jmenem Thajsko muzete cekat, pak se rozhodne na nasledujici videa podivejte.

Zacneme s mestem Chiang Mai na severu Thajska, ktere by si rozhodne nikdo nemel nechat ujit. Mesto plne universit, mesto s vyjimecnou atmosferou a mesto s unikatni okolni prirodou. Na par mistech kolem Chiang Mai jsem si dokonce pripadal jako doma v Cechach.

Nadherne a dech berouci modre vody Maya Bay, Koh Phi Phi, Phang Nga Bay | Phuket:

Pekne video z Bangkoku:

Bangkok lze tezko obsahnout jednim videem, takze pro jistotu pridavam jeste jedno, ktere je mozna jeste lepsi nez to prvni.

Tohle je asi nejlepsi video z Walking Street v Pattaye, ktere zachycuje vsechna slavna mista na Walking Street.

I kdyz nejsem zrovna milovnik batuzkarskych party, tohle video by pro nektere backpackery mohlo byt zajimave.

Tak co? Libi se vam Thajsko? 🙂

Čtěte také:  Thajské vízum pro důchodce aneb Retirement Visa Non-immigrant O-A

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *