bell nuntita

Thajsko má talent – Bell Nuntita – muž či žena?

Jste si jistí, že je ta dívka opravdu žena? V thajsku je možné vše………. Uměleckým jménem Bell Nuntita (čti Bel Nanthitá) a občanským jménem Nuntrita Khampriranon, dívka, která se narodila jako chlapec, byla objevena v soutěži Thajsko má talent v roce 2011. Užaslé obecentsvo a porotu překvapila krásným zpěvem nejprve ženským hlasem, který následně změnila na mužský. Po vystoupení na kamery řekla: „Všichni si ze mně u nás doma neustále utahovali a volali na mně „teplouši“ a „travestito“, ale co jsem mohla dělat? …. Můj otec mně nikdy nepřijal takovu jaká jsem. A ůplně nejhorší bylo, když se rozhodl, že to ze mně vymlátí a tím ze mně udělá muže. Teď chci svému tátovi říct, jak moc ho mám ráda“. Dnes je Bell v Thajsku velmi populární a platí za skutečnou hvězdu současného Thajského showbyznysu.

Video z prvního vystoupení v soutěži Thajsko má talent.

Bell je kathoey (čti kathhhj) čili ladyboy či transsexuál, a je také členkou popové hudební skupiny Venus Flytrap, jejíž členové jsou všichni transsexuálové. Travesti skupina Venus Flytrap se skládá z hudebníků Hot Venus, Sweet Venus, Posh Venus, Naughty Venus a Sassy Venus, což je právě Bell. Produkuje je společnost Sony Music Thailand. Venus Flytrap dělá Thajský pop a mysím, že stojí za to si je poslechnout.

Zde je další video ze soutěže Thajsko má talent.

Čtěte také:  Alissa Janine Wollmann - Thajsko má talent

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *