Detektiv v Thajsku

Soukromý detektiv se v Thajsku může hodit

Máte Thajskou přítelkyni a nejste si jisti zda je vám věrná? Nebo chcete začít podnikat v Thajsku s Thajskými společníky a moc je neznáte? Pak by se vám pro tyto případy, a možná i jiné další, mohli hodit služby některého ze soukromých Thajských detektivů. V Thajsku je mnoho soukromých detektivních firem, které vám pomohou zjistit, zda nejste obětí podvodníků v podnikání, nebo jestli ta úžasná a perfektní Thajka, do které jste se právě zamilovali, nemá náhodou za rohem manžela nebo dalších 5 farangů. Dobré na těchto službách v Thajsku je i to, že jsou levnější než stejné služby u nás. Typické ceny začínají někde kolem 10.000 Báhtů za případ + výdaje, které však záleží na tom, co všechno chcete zjistit, jak dlouho chcete, aby byl někdo sledován a také kde má sledování probíhat.

Jednu věc, kterou je třeba mít na paměti je to, že v Thajsku je protizákoné pro soukromé detektivy zjišťovat informace ohledně bankovních účtů a telefonech, takže o takové služby je žádat nemůžete, alespoň ne oficiálně 🙂

Thajské barové holky jsou již po mnoho let živnou půdou pro soukromé detektivy a díky velké poptávce po těchto službách od movitých cizinců, kteří se zamilovali do prostitutky a pak ji nechali prověřit (většinou bohužel s nedobrým výsledkem), je takových firem (malých i velkých) v Thajsku opravdu mnoho. Proto může být problém se v tom orientovat. Navíc v této věci musíte vybírat opravdu dobře, aby jste si náhodou nenajali detektiva, který první co udělá, je, že jde za sledovaným subjektem a řekne jí o tom a pak požádá o peníze za to, že bude o pravdě mlčet. To by jste si moc nepomohli. Proto si vám níže dovolím předložit seznam solidních soukromých detektivů, jejichž služby jsou ověřené a lze je považovat za dobré detektivní agentury. Seznam je včetně odkazů na jejich webové stránky.

Čtěte také:  Hadi v Thajsku a Kambodži III. Létající Hadi

Thai Private Eye
Pravděpodobně nejslavnější a nejrespektovanější ze všech soukromých detektivních agentur v Thajsku. V Thajsku na tomto poli působí již mnoho mnoho let a mají za sebou mnoho úspěšných případů odhalení nevěrnic. Kromě Thajských kočiček se však zabývají právě i prověřováním obchodních partnerů a dalších služeb v podnikatelské oblasti.

Thailand PI
Agentura, která se specializuje hlavně na partnerské a rodinné vztahy, ale také na hledání ztracených osob. Znám dvě osoby, kteří tuto agenturu doporučují jako velmi erudovanou a navíc za příjemné ceny.

Siam Spy
Stejně jako Thailand Private Investigators (PI) se i Siam Spy orientuje především na něvěry. Nicméně můžete je využít i na jakékoliv prověřování co se týče podnikání.

Anox Group
Tato firma provádí nejen klasické detektivní služby, ale i mnohem více s tím spojeného. Anox Group má velké znalosti totiž i ohledně Thajského práva a pokud s jejich pomocí přijdete na něco, co se vám nelíbí, jsou schopni vám najít i nejlepší legální cestu jak z problému ven.

Thai Spy
Pravděpodobně jediná cenově  atraktivní detektivní agentura v Thajsku, která dokáže pokrýt celé Thajsko. Sazby začínají na 5.000 Báhtů za den.

Jednu věc, kterou moc na Thajských detektivech nechápu je fakt, že všichni vypadají, že nechtějí žádný Thajský kšeft a převážně se orientují na cizince. Ani jedna z těchto skutečně prověřených a dobrých agentur nemá žádnou webovou stránku v Thajštině. Je těžké si představit, že z 65-ti milionové Thajské populace nejsou žádné detektivní kšefty. No nic, to je tak na závěr 🙂

Tak všem přeji, aby jste služby Thajských soukromých detektivů spíše nepotřebovali, a pokud přece jen ano, tak aby našli jen to co si přejete, aby našli a nebo spíš nenašli 🙂

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

Jeden komentář

  1. Libor Dvoracek

    Super, každému, kdo chce investovat doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *