Detektiv v Thajsku

Soukromý detektiv se v Thajsku může hodit

Máte Thajskou přítelkyni a nejste si jisti zda je vám věrná? Nebo chcete začít podnikat v Thajsku s Thajskými společníky a moc je neznáte? Pak by se vám pro tyto případy, a možná i jiné další, mohli hodit služby některého ze soukromých Thajských detektivů. V Thajsku je mnoho soukromých detektivních firem, které vám pomohou zjistit, zda nejste obětí podvodníků v podnikání, nebo jestli ta úžasná a perfektní Thajka, do které jste se právě zamilovali, nemá náhodou za rohem manžela nebo dalších 5 farangů. Dobré na těchto službách v Thajsku je i to, že jsou levnější než stejné služby u nás. Typické ceny začínají někde kolem 10.000 Báhtů za případ + výdaje, které však záleží na tom, co všechno chcete zjistit, jak dlouho chcete, aby byl někdo sledován a také kde má sledování probíhat.

Jednu věc, kterou je třeba mít na paměti je to, že v Thajsku je protizákoné pro soukromé detektivy zjišťovat informace ohledně bankovních účtů a telefonech, takže o takové služby je žádat nemůžete, alespoň ne oficiálně 🙂

Thajské barové holky jsou již po mnoho let živnou půdou pro soukromé detektivy a díky velké poptávce po těchto službách od movitých cizinců, kteří se zamilovali do prostitutky a pak ji nechali prověřit (většinou bohužel s nedobrým výsledkem), je takových firem (malých i velkých) v Thajsku opravdu mnoho. Proto může být problém se v tom orientovat. Navíc v této věci musíte vybírat opravdu dobře, aby jste si náhodou nenajali detektiva, který první co udělá, je, že jde za sledovaným subjektem a řekne jí o tom a pak požádá o peníze za to, že bude o pravdě mlčet. To by jste si moc nepomohli. Proto si vám níže dovolím předložit seznam solidních soukromých detektivů, jejichž služby jsou ověřené a lze je považovat za dobré detektivní agentury. Seznam je včetně odkazů na jejich webové stránky.

Čtěte také:  Reality v Thajsku 2 aneb www.thaivilla.sk

Thai Private Eye
Pravděpodobně nejslavnější a nejrespektovanější ze všech soukromých detektivních agentur v Thajsku. V Thajsku na tomto poli působí již mnoho mnoho let a mají za sebou mnoho úspěšných případů odhalení nevěrnic. Kromě Thajských kočiček se však zabývají právě i prověřováním obchodních partnerů a dalších služeb v podnikatelské oblasti.

Thailand PI
Agentura, která se specializuje hlavně na partnerské a rodinné vztahy, ale také na hledání ztracených osob. Znám dvě osoby, kteří tuto agenturu doporučují jako velmi erudovanou a navíc za příjemné ceny.

Siam Spy
Stejně jako Thailand Private Investigators (PI) se i Siam Spy orientuje především na něvěry. Nicméně můžete je využít i na jakékoliv prověřování co se týče podnikání.

Anox Group
Tato firma provádí nejen klasické detektivní služby, ale i mnohem více s tím spojeného. Anox Group má velké znalosti totiž i ohledně Thajského práva a pokud s jejich pomocí přijdete na něco, co se vám nelíbí, jsou schopni vám najít i nejlepší legální cestu jak z problému ven.

Thai Spy
Pravděpodobně jediná cenově  atraktivní detektivní agentura v Thajsku, která dokáže pokrýt celé Thajsko. Sazby začínají na 5.000 Báhtů za den.

Jednu věc, kterou moc na Thajských detektivech nechápu je fakt, že všichni vypadají, že nechtějí žádný Thajský kšeft a převážně se orientují na cizince. Ani jedna z těchto skutečně prověřených a dobrých agentur nemá žádnou webovou stránku v Thajštině. Je těžké si představit, že z 65-ti milionové Thajské populace nejsou žádné detektivní kšefty. No nic, to je tak na závěr 🙂

Tak všem přeji, aby jste služby Thajských soukromých detektivů spíše nepotřebovali, a pokud přece jen ano, tak aby našli jen to co si přejete, aby našli a nebo spíš nenašli 🙂

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

Jeden komentář

  1. Libor Dvoracek

    Super, každému, kdo chce investovat doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *