Ztracena Departure Card

Ztracená Departure Card

Pokud ztratíte během pobytu v Thajsku  tzv. „Departure Card“, nic moc se neděje. Můžete to vyřešit dvěma způsoby.

1. pokud pobýváte v Thajsku dlouhodobě a víte, že „Departure Card“ budete potřebovat pro nějaké úřední účely či úkony, pak si zajděte na nejbližší kancelář cizinecké policie – „Immigration office“. Tam nahlaste, že jste departure card ztratili a oni vám dají kartu novou.

2. pokud jste v Thajsku jen na dovolené a „Departure Card“ nebudete k ničemu potřebovat, pak si vyžádejte novou kartu na přepážce Check In při odletu na letišti. Vyplňte si novou Departure Card a jděte na pasovou kontrolu. Úředník se vás bude pravděpodobně ptát na to, kde máte původní kartu. Řekněte, že jste ji ztratili.

Za ztrátu Departure Card nehrozí žádné sankce. Všechny údaje o osobách překračující thajské hranice (cizinci i občané Thajska) jsou vedeny podrobné záznamy v centrální počítačové databázi cizinecké policie, do které mají přístup všechny úřady immigration.

Čtěte také:  Dovoz do Thajska

Autor Pavel Bergman

Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas a pevně věřím, že pro vás bude užitečný. Pokud se vám Thajský Ráj líbí a přinesl vám užitek, můžete jeho provoz a mojí práci podpořit buď nákupem letenek, rezervací ubytování, rezervací vozu přes odkazy a vyhledávače na tomto webu, nebo se staňte mým patronem na patreon.com/thajskyraj. Vaše podpora je pro zachování provozu tohoto webu velmi důležitá! Děkuji! Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *