E-knihy


Níže vám mohu doporučit e-knihy, které by jste si určitě neměli nechat ujít a které se vám pro život či pobyt v Thajsku budou určitě hodit. Berte to jako doporučenou „povinnou“ četbu 🙂 Tento seznam bude aktualizován.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

cover-bar-girls-report

Pattaya Bar Girls Report

Ekniha o 115 stranách, kterou si musíte rozhodně přečíst, než se vydáte do hříšného města Pattaya, ale nejen tam. V knize se kromě jiného dočtete: jak barová dívka získá a používá informace o vás, jak důležitý je Thajský koncept „zachování tváře“, jak vycházet s ladyboyi, jak si užít a nestat se obětí podvodu, kolik sponzorů Thajská barová dívka má, pravidla barových holek, jak najít dívku svých snů, jak si udělat dovolenou která změní váš život, jak získat kontrolu nad Thajkou a ne naopak atd. Tato kniha vás dokonale zasvětí a naučí jak se vyhnout jejich trikům, podvodům a trapasům.

Klikněte zde pro stažení knihy Pattaya Bar Girls Report

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Thai Girls and Sending Money

cover-sendmoneyPokud jste v Pattaye byli (i po přečtení první knihy) a již máte za přítelkyni Thajku a navíc pravděpodobně pracovala v baru, pak tato kniha vám vysvětlí mnohé co následuje, jako například: pokračování a poblematika vztahu mezi cizincem a Thajkou, běžná a častá nedorozumění, kde je vaše Thajská přítelkyně a jak to zjistit, jak poznáte že se nevrátila do baru, jak přijít na to zda mluví pravdu nebo lže, co vše zvážit než začnete posílat peníze, jak posílat peníze levně a rychle, hraní na city a vyhrožování, lži v rámci zachování tváře, důležité sociální rozdíly mezi Thajskem a západem a mnoho dalšího. Celkem má kniha 20 důležitých kapitol, které obsahují informace „K NEZAPLACENÍ“. Rozhodně s touto knihou ušetříte statisíce! To vám slibuji!

Klikněte zde pro stažení knihy Thai Girls and Sending Money

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

After The Rush – How To Take The Bar Out Of Your Girl

book-take-the-bar-out-of-your-girlPřeloženo „Po spěchu – jak dostat bar z vaší dívky“. Ano spěchání, všechno rychle, neklid, rychle se zamilovat, jít na všechno hrrr – to je naprosto typické pro většinu vzniklých zamilovaných love story mezi cizinci a Thajkami. A když už se člověk zamiluje, tak je většinou na všechno pozdě. A zkušení cizinci často říkají: „Můžeš vzít holku z baru, ale bar jí z hlavy nikdy nevezmeš“. Nejen pro ty, kteří se do Thajky z baru zamilovali, je určena skvělá kniha, která dává návod co dělat, když už se tak stane. Na 165 stranách získáte velmi cenné rady například o těchto tématech: společný život v Thajsku, společný život ve vaší zemi, jak jí držet od baru dál, svatba, práce pro vás v Thajsku, nákup domu nebo bytu a problémy s tím spojené, jak Thajci vidí cizince, hádky a čemu se vyhnout a mnoho mnoho dalšího. Tato kniha je naládovaná vším co musíte o Thajsku, o životě v Thajsku a o vztahu s Thajkou vědět. Sám bych tuto knihu přiřadil k bibli o Thajské lásce a vším s tím spojeným.

Klikněte zde pro stažení knihy After The Rush – How To Take The Bar Out Of Your Girl

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

How To Make Money In Thailand

Make Money In ThailandJe spousta možností jak žít v Thajsku pohodlně a zajistit si pravidelné příjmy.  Mnoho cizinců vykonává nudnou práci učitele angličtiny, pro kterou nemají ani klasifikaci, další si otevřeli bar a  jsou rádi, když neprodělají, někteří se snaží podnikat v realitách či cestovním ruchu a mnoho z nich bylo podvedeno Thajským spolumajitelem firmy, někteří získali práci pro mezinárodní firmu v Bangkoku a jsou tak pracovně vytíženi, že je to z bláta do louže. Nebuďte jako oni a přečtěte si komplexní návod jak v Thajsku vydělat peníze a žít si přitom jako král.

Klikněte zde pro stažení knihy How To Make Money In Thailand

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

 Secrets To Retiring To Thailand

Do důchodu v ThajskuJste v důchodu a nestačí vám důchod ani na nájem, natož na jídlo a další věci k životu nezbytné? A nebo se do důchodu teprve připravujete a bojíte se, že přijdete při dovršení důchodového věku o práci a z důchodu nevyžijete? Nebo pobíráte doživotní rentu? Ať je to jakkoliv, v této knize naleznete podrobný návod jak vyžít v Thajsku za 10.000 Kč měsíčně aniž by jste se museli nějak výrazně omezovat. V Čechách z důchodu vyžijete poměrně těžko, v Thajsku se budete mít za stejné peníze velmi dobře. Navíc stálé teplé počasí výborně prospívá zdravotnímu stavu. Pokud uvažujete o přestěhování do Thajska na důchod, což mimochodem dělá mnoho důchodců z celého světa, vám tato kniha bude vaší podrobnou učebnicí jak na to.

Klikněte zde pro stažení knihy Secrets To Retiring To Thailand

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Your Thai Girl

Moje ThajkaTato e-kniha je určená především pro ty, kteří nehledají Thajské přítelkyně v barech, ale mají zájem o pořádnou, dobrou a hodnou Thajku. Tato ekniha je vynikajícím návodem jak takovou správnou Thajku najít, nahlédne do její  Thajské duše a dá návod jak upoutat její pozornost a jak se na ní musí jít, a mnoho dalších informací o partnerských vztazích mezi cizinci a Thajkami. K této knize navíc jako bonus obdržíte zdarma další eknihy zabývajících se životem v Thajsku a jedno video. Toto kompletní dílo bylo první literatura, kterou jsem na svém začátku v Thajsku četl a z dnešního pohledu byla pro mně rozhodně nepostradatelná.

Klikněte zde pro stažení knihy Your Thai Girl

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆