Odpověď na: Nejlepší trajekt na Koh Samui – Seatran Ferry

Pavel Bergman
Správce

Pavlo, prosím, aby jsi četla to co píšu, tak jak je napsáno. Nikde na tomto webu nepíšu nic o tom, že bych tomuto webu věnoval většinu svého času. Většinu svého času webu nevěnuji a nikdy jsem nevěnoval. Píšu přesně cituji: „Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas„, a to je také pravda. Webu Thajský Ráj věnuji téměř všechen svůj volný čas, kterého však bohužel mnoho nemám, neboť i já se musím něčím živit, musím jíst, pít a někde bydlet. Tak jako ty. Kromě tohoto webu se velmi aktivně věnuji Facebookové skupině o Thajsku, stránce na Facebooku Thajský Ráj – Blog o životě v Thajsku a odpovědím na soukromé zprávy a emaily. Nezlob se, ale skutečně víc času s tím trávit nemohu, již tak je to víc než dost a ani tak nestíhám odpovědět na všechny zprávy, které mi chodí. Navíc diskuzní fórum je diskuzní fórum, tzn. je určeno k diskuzi všech účastníků fóra – jinými slovy odpovědi na dotazy může poskytnout kdokoliv. Není to internetová poradna, kterou vedu. Pokud na dotaz narazím a mám k němu co říct, pak se snažím odpovídat jak jen to je možné. Nicméně, pokud k tématu nic nevím, pak by bylo dost irelevantní na něj jakkoliv odpovídat. Nemyslím si, že by tu bylo zase tolik otázek nezodpovězených. Na co jsem odpověď znal, na to jsem odpověděl. Na další dotazy mohou odpovědět další účastníci, já přece nemám odpovědi na vše. Na závěr, pokud odpověď nepomůže již Zuzaně, tak stále má jistou hodnotu, jelikož si jí mohou přečíst ostatní. Díky. P.

www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku