Odpověď na: Ubytování v Thajsku

Jakub Kulhánek
Účastník

Ahoj Pavle,

nedoporučil by jsi mi prosím ubytování na 1 noc v Bangkoku ? Asi někde v blízkosti letiště, přílet máme okolo 20:30 a ve 4:30 již mám dojednaný transfer do Laem Sek na ferrynu na Koh Kood, tak jen něco kde složím na pár hodinek hlavu, ale rád bych kdyby třeba měli bázen, ještě si zaplavat před spánkem, celkem mě zaujal The Cottage Suvarnabhumi Hotel vychází to cca n 3 stovky za osobu (bude nás 5). Dále bych se zeptal na Koh Kood ubytování na 6 nocí, můj dosavadní favorit je A-Na-Lay resort za cca 480 kč noc v Bungalowu. Následně bych se rád přesunul na 4 noci na Koh Chang, tady vážně vůbec nevím kam, původně jsem na tenhle ostrov chtěl 100%, ale kamarádka, která je tam teď mě trošku odradila popisem, jak je tam špína apod., Vy tam žijete, tak mi to popíšete určitě lépe, než cestovatel co tam byl pár nocí. Případně, ale kam jinam z Koh Koodu, když po 5ti denní relaxaci bych chtěl i nějakou tu akci ? Cestování, jízda na slonech apod. ? Poslední zastávkou by byly 2 dny (1 noc) zpět v Bangkoku, tady bych rád pokud by někdo doporučil na Khao San Road nebo alespoň v její blízkosti.

Děkuji mnohokrát za veškeré rady, prosím jen aby se rady vyhnuli jižním ostrovům, ty už mám procestované a rád bych se podíval na nyní na východ Thajska směrem ke Kambodži a vyhnul se Pattaye.

Moc si budu vážit každé rady.