13.6.2014: noční zákaz vycházení zcela zrušen

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #12949 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Vojenská junta NCPO svým nařízením číslo 64/2557 ve 21:30 hodin zcela zrušila zákaz nočního vycházení po celém Thajsku a to s okamžitou platností. Junta tak rozhodla poté co zákaz zrušila  již dříve částečně ve 25 provinciích. Noční zákaz platil v Thajsku od 22.5.2014, tj. celkem 22 dní.

    

   Zrušení zákazu NCPO zdůvodnila tím, že se situace v zemi vrátila k normálu a již nehrozí riziko politických nepokojů. Nařízení o zrušení zákazu bylo vydáno ihned po skončení dalšího dílu pravidelného pátečního televizního pořadu „Navrácení radosti lidem“, ve kterém je generál Prayuth hlavním řečníkem a během něhož informoval, že zrušení zákazu nočního vycházení má v úmyslu zrušit co nejdříve. Během pořadu také informoval, že dočasná úřednická vláda bude sestavena v průběhu září a že bude vládnout zhruba po dobu jednoho roku. 

    

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

  • #12958 Odpovědět
   Michal
   Host

   Dobry den,

   chteli jsme v puli cervence vyrazit do Thajska – Oblasti Ko Samui. Vzhledem k aktualni situaci to prehodnocujeme.Myslite ze je situace nyni bezpecna pripadne nijak neomezujici ? Jaky pripadne ocekavate dalsi vyvoj?
   diky,
   Michal Jakubicek

  • #13096 Odpovědět
   Petr Pracný
   Host

   Dobrý večer, my odlétáme 10. 7. a strach vůbec nemáme. Dva dospělí, dvě děti. Když jednou pojedete do Thajska, pochopíte proč. A na Koh Samui bych vůbec neměl strach.

  • #13107 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Michale, nemusíte mít vůbec z ničeho obavy. To co se o Thajsku píše u nás v novinách jsou samé nesmysly a lži. Tady se v podstatě vůbec nic neděje a pokud by jsme neměli internet a televizi, tak ani nevímě, že byl nějaký vojenský převrat, zákaz vycházení a stanné právo. Život tu běží úplně normálně, bez problémů a není žádný velký rozdíl. Naopak armáda a generál Prayuth si vedou velmi dobře a vyřešili za velmi krátkou dobu celkem dost problémů (např. zaplatili farmárům za rýži). V Thajsku je momentálně velmi bezpečno a i nadále bude.

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Odpověď č. 13096 v 13.6.2014: noční zákaz vycházení zcela zrušen

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Storno