3.6.2014: zákaz nočního vycházení zrušen na 3 místech v Thajsku

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Pavel Bergman a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #12233 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Surin Phuket HotelDnes 3.6.2014 odpoledne rozhodla vojenská junta NCPO o zrušení zákazu nočního vycházení ve 3 turistických destinacích v Thajsku. Konkrétně se jedná o Pattaya city, Phuket a Koh Samui. Nařízení junty č. 52 zákaz nočního vycházení v těchto 3 thajských destinacích ruší s okamžitou platností.

    

   Zákaz byl v těchto místech zrušen na základě žádostí organizací turistického průmyslu a faktu, že bylo prokázáno nulové riziko protiarmádních a jiných politických demonstrací a nepokojů.

    

   Na území mimo Pattaya city, Phuket a Koh Samui je noční zákaz vycházení od půlnoci do 4:00 hodin ráno stále v platnosti. Nicméně je pravděpodobné, že další turistické destinace budou následovat, a že nebude trvat dlouho a zákaz bude zrušen v celém Thajsku. Vše záleží jen na tom, jak rychle se uklidní situace s politickými nepokoji, které již v tuto chvíli nejsou nijak velké.

    

   Zákaz nočního vycházení má na turistický průmysl v Thajsku samozřejmě negativní dopad a znamená pro thajské obchodníky, restaurace, bary, hotely a resorty pokles v tržbách. Ročně Thajsko navštíví téměř 27 milionů turistů z celého světa, kteří Thajsku přináší roční tržby blížící se 1,5 bilionu THB.

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: 3.6.2014: zákaz nočního vycházení zrušen na 3 místech v Thajsku

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: