Bangkok Shutdown – Uzavírka Bangkoku se končí

Označeno štítky: 

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3544 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   „Bangkok Shutdown – Uzavírka Bangkoku bude tento víkend ukončena, ale boj o vyhnání vlády Yinglack Shinawatra (čti Jinglak Šinawat) není zdaleka u konce“, prohlásil v pátek 28.2.2014 lídr thajských demonstrací a PDCR Suthep Thaugsuban. Všechna nová protestní místa postavená 13.1.2014 budou rozebrána a přesunuta do Lumpini Parku a blokované silnice a ulice budou opět uvolněny. Měl by tak zůstat už jen jeden protestní tábor u Lumpini Parku. Nicméně buddhistický mnich Luang Pu Buddha Issara, který má na starosti protestní místo na Chaeng Wattana Road řekl, že místo odmítá opustit, a že demonstrace na tomto místě budou pokračovat za každou cenu.

    

   Suthep dále prohlásil, že ho k tomuto rozhodnutí nikdo nedonutil, a „nekompetentní“ premiérka Yinglack či její zástupce Chalerm už vůbec ne. Řekl, že chtějí vrátit ulice Bangkoku zpět obyvatelům Bangkoku. A také, že i nadále budou demonstranti pokračovat v blokování a uzavření vladních úřadů a podniků rodiny Shinawatra a jejich boj bude více intenzivní. „Jsem zavázán vše ukončit do konce března tak, abychom mohli zahájit národní reformu. Buďte tedy prosím trpěliví“, řekl Suthep.

    

   Na pódiu v Lumpini Parku budou probíhat koncerty hudebníků, kteří demonstrace podporují a výtěžek z koncertů bude věnován rodinám obětí násilných útoků.

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: Bangkok Shutdown – Uzavírka Bangkoku se končí

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: