Cesta z BKK na Koh Samui

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lu a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #50376 Odpovědět
   Lukáš
   Host

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s cestou z BKK na Koh samui, letím za týden ale zatím máme jen zmáklé jak se dostat z čr do bangkoku :-D, dál si nevíme rady. Rádi bychom ušetřili, to znamená neletět ale jet třeba trajektem. Nevíte někdo o nějaké spolehlivé společnosti? Předem díky.

  • #62354 Odpovědět
   Monika
   Host

   Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s cestou z BKK na Koh samui,přiletíme do BKK 15.1.a zpáteční letenku máme 16.2. opět z BKK. Díky za odpověď . Monika

  • #62470 Odpovědět
   Zdeněk
   Host

   Dobrý den. Lety z mezinárodního letiště na Samui jsou skutečně drahé. Můžete letět z vnitrostátního Don Muang (společnosti Air Asia, Nok Air). Vyjde to levněji. Letět můžete do Surathani nebo do Nakhon si Thammarat). Letenka se dá koupit včetně přepravy z letiště k trajektu v Don Saku a včetně plavby na ostrov. Problémem však může být zpožděné přistání v BKK na mezinárodním a zmeškání navazujícího letu z Don Muang.
   Jinak přepravit mezi letišti v BKK se můžete zdarma pomocí Shuttle Bus – musíte mít platnou letenku na další let (cesta mezi letišti trvá asi 1 hodinu – dle hustoty provozu). Zkusili jsme oba popsané způsoby a nakonec používáme jiný.
   My na Samui jezdíme pravidelně 2 ročně z BKK autobusem. Jednosměrná jízdenka stojí 850 – 1.100 Bht. V ceně bývá i přeprava trajektem na ostrov. Autobusy jsou pohodlné (s utrpením v letadle se to nedá srovnat), jede se přes noc s přestávkou na občerstvení. Vyjíždí se okolo 19 hodiny buď ze Sai Tai Mai (jižní terminál) nebo Mo Chit (severní terminál). Ráno okolo 6 hodiny jste v Don Saku a na ostrov plavba trvá asi 1,5 hodiny. Přistanete v Nathonu nebo níže v Lipa Noi. Do místa pobytu na ostrově se dostanete z přístavu pomocí taxi nebo mototaxi.
   Zdeněk

  • #62485 Odpovědět
   Lu
   Host

   Pěkný den,
   chtěl bych se dostat přímým nočním busem z ChiangMai do Kanchanaburi. Podle toho co jsem dohledal, tak to zajišťuje Sasanan Transport Company Máte nějakou radu jak si dopředu zajistit jízdenky, nebo to budeme muset vyřešit až po příletu do CM 4.3.16 přímo na autobusáku Arcade ?
   Díky za každé info.
   Lu

   • #62486 Odpovědět
    Lu
    Host

    chybička se vloudila – sem to nepatří…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Cesta z BKK na Koh Samui

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: