cestování taxi

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #64394 Odpovědět
   Petr
   Host

   Dobrý den Pavle,

   chystáme se s přítelkyní do Khao Lak od 8.5 do 19.5. a měl bych velkou prosbu o zodpovězení několika otázek. Začnu nejdříve tím, že přiletíme do Phuketu a musíme si sehnat vlastní dopravu do hotelu. Je to snadné, v jaké cenové relaci se to tak pohybuje a na co si dát pozor? Pak nás spousta lidí odrazovala od května kvůli dešti, ale nenechali jsme se ovlivnit, ale přesto se zeptám. Máme se bát, že nám proprší dovolená nebo si užijeme i krásné slunečné dny? Pak bych se chtěl zeptat na moře, jestli v toto období bývá klidné a je možnost i šnorchlovat či budou spíše velké vlny. A ještě bych se chtěl zeptat na ceny. Dočetl jsem se, že v tuto dobu je užpo sézoně a ceny všeho klesají, je to pravda?

   Snažil jsem se získat info, kde to šlo a od různých zdrojů,ale tento web mě přišel jako nejlepší zdroj informací. Moc děkuji za odpovědi. Je to má první dovolená mimo Evropu a teprve druhá letecká.

   Petr

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: cestování taxi

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: