ChaingMai to Kanchanaburi

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Filip a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #62487 Odpovědět
   Lu
   Host

   Pěkný den,
   chtěl bych se dostat přímým nočním busem z ChiangMai do Kanchanaburi. Podle toho co jsem dohledal, tak to zajišťuje Sasanan Transport Company Máte nějakou radu jak si dopředu zajistit jízdenky, nebo to budeme muset vyřešit až po příletu do CM 4.3.16 přímo na autobusáku Arcade ?
   Díky za každé info.
   Lu

  • #62974 Odpovědět
   Filip
   Host

   Ahoj Lukáši, my budeme toto řešit asi o týden dýl, než ty. Můžeš mi pak napsat, jak se dá dostat z Chiang Mai přímo do Kanchanaburi? Já to jel cca před 3mi lety, ale žádné takové spojení jsem v Chiang Mai nesehnal:-( Filip

  • #62975 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Osobní zkušenost s touto konkrétní linkou nemám. Každopádně jsem si téměř jistý, že taková přímá linka určitě jezdí. Udělejte to jako to prostě dělají Thajci, tj. jděte na autobusák a kupte si jízdenky. Můžete tam jít třeba den předem a jízdenky si koupit na druhý den. Případně můžete využít online jízdenkového systému na https://www.thajskyraj.com/jizdenky.

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

  • #62976 Odpovědět
   Filip
   Host

   Ahoj Pavle, díky za informaci, koukal jsem na uvedenou web stránku, ale žádný přímý spoj tam není, pouze přes Bangkok, což jsem se trochu obával, protože naposledy to bylo také tak:-( Díky Filip

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Odpověď č. 62976 v ChaingMai to Kanchanaburi

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Storno