Advertisements

Jak nadávat Thajsky – ekniha

Blog Thajský RájFórumKnihy a e-knihyJak nadávat Thajsky – ekniha

Označeno štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Bergman a poslední změna proběhla před 5 roky, 8 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3331 odpověď

  Pavel Bergman
  Správce

  Elektronická kniha „Jak nadávat Thajsky“ vás naučí slova, která vás nikde ve škole nenaučí.

  Thajci to neradi přiznávají, ale když mluví v Thajsku kamarádi či spříznění lidé mezi sebou, tak mluví vulgárně v podstatě pořád. Pokud se někoho z thajců zeptáte, jak se thajsky nadává a mluví vulgárně, 99% z nich vám to neřekne.

  Nadávky a vulgarismy jsou pro thajce přirozené a z 90% nejsou tak slušní, jak by jste si mysleli. S tímto jazykem se setkáte v Thajsku každý den, obzvlášť u mladých lidí. Bohužel vás tuto mluvu ale nikde ve škole nenaučí a samotní thajci pravděpodobně také ne. A proto je tu tato kniha, aby jste thajským vulgarismům rozemněli, v případě, když tento jazyk někdo kolem vás použije.

  V knize naleznete celkem 62 nejpoužívanějších thajských vulgarismů, včetně přepisu do české výslovnosti, překladu do českého ekvivalentu, popisu slova i příkladů použití.

  Tato kniha není návod na to, aby jste tato slova sami aktivně používali. Nicméně je více než dobré vědět, co o vás a vám lidé kolem říkají.

  Knihu ve formátu .pdf stáhnete na odkazu https://www.thajskyraj.com/jaknadavatthajsky

   

  www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

Odpověď na: Jak nadávat Thajsky – ekniha

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Přejít k navigační liště