Non-immigrant O víza

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Suchánek Karel a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #3382 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Jednou z možností, jak dlouhodobě pobývat v Thajsku je získání víza typu Non-immigrant O. Písmeno O v tomto případě znamená “Others” a do této kategorie spadá mimo jiné i případ manželství s občanem Thajského království. Pokud tedy máte za manžela či manželku občana Thajska a vlastníte platný oddací list, pak jste oprávněni požádat o přidělení právě tohoto víza.

    

   Podrobnosti o tom jak vízum získat včetně potřebných dokladů čtěte zde https://www.thajskyraj.com/2013/04/30/non-immigrant-o-viza-do-thajska-pro-dlouhodoby-pobyt/

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

  • #63729 Odpovědět
   Suchánek Karel
   Host

   Ahoj Pavle..jestli Ti to nebude vadit, tak si dovolím tykat.
   Jmenuji se Karel, je mi 68 let. Byl jsem dvakrát ženatý (obě manželky zemřely) a zhruba před rokem a půl jsem poznal jednu paní z Thajska, do které jsem se zamiloval a vím určitě že je to oboustrané (mimochodem pracuje v bance, je jí 56 let a je rozvedená. Takže žádná mladá girls). Už jsem tam jednou byl (14 dní) a Thajsko mě úplně uchvátilo. Lidé, zvyky, pověstné Th. úsměvy (i když vím, že za nimi může být skryto ledacos), samozřejmě klima a příroda. Ale hlavně paní, pro kterou jsem ochotný zde všechno opustit i když to bude těžké.. mám 3 děti a 4 vnoučata, ale už jsem se rozhodl.

   Ale proč píšu.. totiž chci se tě zeptat jestli by jsi mi mohl poradit, jaký je postup a jaké dokumenty jsou potřeba ke svatbě v Thajsku.
   Děkuji Ti za případnou odpověď.

   Karel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Non-immigrant O víza

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: