Problem s ED visa

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #13935 Odpovědět
   Sawadee
   Host

   Dobry den,
   prosím vás jako odborníka o radu.
   Mám problém se svým Ed vízem.
   Ziji v Thajsku nepretrzite skoro rok.
   Driv jsem mel klasicke turisticke vizum. Pote a Samui jsem zaplatil kurs thajstiny a v breznu v Penangu dostal Ed single entry vizum . Neziju primo na Samui a nebyl jsem bohuzel prozatim na kursech, thajsky se ucim doma.
   Toto pondeli jsem jel na prvni 90 days extension a predtim se zastavil ve skole se omluvit jenze.
   Ve skole me vybavili dokumenty v thajstine a sdelili ze musim jet opet do Penangu pro nove vizum (nebo extension spatne jsem rozumel) z duvodu neprineseni pasu o kterem me predtim neinformovali.
   Vubec tomu nerozumim a bojim se ze mi v Penangu nic neobnovi a nepusti zpet Prozatim mam 7 denni extension.
   Muzete mi prosim poradit jak dal postupovat.

  • #19466 Odpovědět
   Thajsky Raj Pavel
   Host

   Dobry den,

   moc se omlouvám, ale byl jsem dlouho nemocný mimo provoz a váš dotaz zrovna přišel v té době. Teď teprve jsem se k němu dostal. Vzhledem k tomu, že jste to musel řešit před víc jak měsícem, našel jste nějaké řešení o které by jste se mohl podělit?

   Jinak Extension se dělá výhradně na imigračním úřadě ve vnitrozemí a mimo území Thajska na ambasádě se dělá jen vízum. Extension je možnost jak si prodloužit pobyt v Thajsku bez nutného výjezdu mimo Thajsko. Pokud máte již extension, tak vždy před odjezdem z Thajska (na dovolenou atd.) je potřeba si na imigračním vyzvednout re-entry permit, aby vás zase pustili zpět.

   Moc nerozumím tomu, proč jste neměl při extension sebou pas, protože když chcete extension do pasu, tak ho musíte sebou přinést na imigrační, to je základ. Jinak ale škola extension nedělá. To dělá jen imigrační úřad a škola vás musí vybavit jen dokumenty, které požadují na imigračním úřadě. Podle mého názoru jste mohl jít jen na imigrační úřad s doklady od školy a udělat si extension na 90, 180 nebo 270 dní, podle typu školy a délky kurzu. Ale určitě jste to již musel vyřešit. Prosím podělte se s ostatními. Děkuji a ještě jednou se omlouvám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Problem s ED visa

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: