Thajská masáž

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Ketom a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #64236 Odpovědět
   Jana
   Účastník

   Dobrý den,

   zvažuji že bych jela do Thajska (nejen) studovat Thajskou masáž. A podle internetu je nejvíce těchto škol a kurzů soustředěno právě v Chiang Mai.
   Nemám zájem pouze o nějaký ten kurz na týden, ale opravdový s diplomem/certifikátem (škola s oprávněním od ministerstva zdravotnicví), a takový kurz je alespoň na 4 týdny.
   A tak jsem se chtěla dotázat, zdalipak se i k Vám dostaly informace kterápak škola/kurz/instruktor by byla výborné kvality? Z Googlu vyleze cokoliv, jakož i to, že jedna z těch velkých škol, která se zobrazí na první stránce ve vyhledávači, má na Tripadisoru několik špatných recenzí (sunshine school).

   Taky jsem našla něco v Phuketu, což bych ovšem brala nejspíš jako doplňkový kurz, zase by to šlo ovšem spojit s mým koníčkem potápěním, a také proto, že prostě nechci „ztvrdnout“ na jednom místě, když už člověk letí přes půlku světa.

   Díky moc,
   Jana

  • #64310 Odpovědět
   Ketom
   Host

   Dobrý den,

   kurz thajské masáže je určitě zajímavým způsobem, jak se dozvědět něco o thajské masáži, ale každopádně nelze zaručit, že budete mít stejný přístup k tělu, jako samotné Thajky, které jsou vedeny k masážím už od mala. Jinak v Bangkoku je také hodně škol. Asi bude problém sehnat školu, kde budou umět anglicky. Nebo umíte thajsky? Mohu pak odkázat na nějakou školu v Bangkoku. Má přítelkyně údajně dostala certifikát až po té, co absolvovala školení a následně, co dosáhla nějaké praxe, pak šla na zkoušku, kde dostala certifikát.
   Jinak přeji, ať si to v Thajsku užijete.

   Tom

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Thajská masáž

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: