Z letiště na jižní autobusové nádraží

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Pavel Bergman a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3417 Odpovědět
   Anonymní uživatel
   Host

   Dobrý den. Můžete mi poradit, jak se co nejjednodušeji dostanu s hlavního letiště v Bangkoku na jižní autobusové nádraží veřejnou dopravou (nechci jet taxíkem). Samozřejmě s přihlédnutím na aktuální situaci v Bangkoku.

  • #3444 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Z letiště Suvarnabhumi na Southern Bus Terminal (Jížní autobusové nádraží) jezdí pravidelně linka č. 556 – žluté autobusy BMTA Public Bus. Autobusy odjíždí z Public Transportation Centre na letišti, které je umístěno v prvním patře letištního terminálu. Viz obr.

   Attachments:
   You must be logged in to view attached files.

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

  • #7256 Odpovědět
   Byldik
   Host

   Dobrý den, jak to nyní vypadá v Bangkoku? A ještě by mě zajímalo, zda je opravdu zavřené jižní autobusové nádraží, ze kterého jedou autobusy do Kanchanaburi. Díky za odpovědi.

  • #7758 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   V Bangkoku je situace v podstatě stále stejná. Demonstrace stále probíhají, nicméně cizincům nic nehrozí, pokud se přímo demonstrací neúčastní, k čemuž také není důvod. Demonstranti jsou soustředěni především v Lumpini Parku.

   O tom, že by bylo zavřené jižní autobusové nádraží mi není nic známo a nikde se mi takovou informaci nepodařilo najít, abych ji mohl potvrdit, a to ani v thajském tisku.

   Z jižního autobusového nádraží jezdí autobusy do Kanchanaburi cca každých 15 minut, od 5:00 hodin ráno do cca 22:00 hodin večer. Cesta trvá 2 – 3 hodiny v závislosti na dopravě.

   Do Kanchanaburi můžete jet také i minibusem, které odjíždějí buď z Kao San Road nebo od Victory monumentu. Cesta trvá cca 2 hodiny.

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

  • #63243 Odpovědět
   Zdenka
   Host

   Dobrý den chtěla jsem se zeptat kde je na letišti Bangkok terminál autobusů potřebuji se dostat na druhé letiště Don muang a jak dlouho trvá cesta a prosím číslo autobusu děkuji

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpověď na: Z letiště na jižní autobusové nádraží

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: