Advertisements

Žaludeční a střevní potíže

Blog Thajský RájFórumZdravotnictví v ThajskuŽaludeční a střevní potíže

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Frenky a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3405 odpověď

  Pavel Bergman
  Správce

  Pokud by jste v Thajsku náhodou trpěli žaludečními a střevními problémy, zajděte si do lékárny koupit také sáčky OREDA R.O., jejichž obsah se rozpustí ve vodě a vypije. Jeden sáček stojí cca 5 THB. Bolest břicha se thajsky řekne “půat thóng” a průjem “thóng růang”.

  OREDA R.O. je energetický (iontový) nápoj ORS (Oral Rehydration Salts). Jedná se o doplněk stravy vhodný pro doplnění minerálů při ztrátě tekutin. Jde o kombinaci minerálů, především soli sodíku (kuchyňská sůl, chlorid sodný), soli draslíku (chlorid draselný) a další látky (citronan sodný, glukóza). OREDA doplní ztrátu tekutin a minerálů, které tělo při zvracení a průjmech ztrácí. Nápoj OREDA je určený k rehydrataci a doporučuje se také při pocení (sportu, tělesné námaze, ale i při pocení na pláži, při zvýšených tělesných teplotách), dále při zvracení a také při střevních potížích.

  oreda ro

  www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

 • #62957 odpověď

  Frenky

  Díky za radu funguje a dá se sehnat velmi jednoduše… Moje cena je 7thb za pytlík… Díky za článek

Odpověď na: Žaludeční a střevní potíže

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Přejít k navigační liště