Žaludeční a střevní potíže

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Frenky a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #3405 Odpovědět
   Pavel Bergman
   Správce

   Pokud by jste v Thajsku náhodou trpěli žaludečními a střevními problémy, zajděte si do lékárny koupit také sáčky OREDA R.O., jejichž obsah se rozpustí ve vodě a vypije. Jeden sáček stojí cca 5 THB. Bolest břicha se thajsky řekne „půat thóng“ a průjem „thóng růang“.

   OREDA R.O. je energetický (iontový) nápoj ORS (Oral Rehydration Salts). Jedná se o doplněk stravy vhodný pro doplnění minerálů při ztrátě tekutin. Jde o kombinaci minerálů, především soli sodíku (kuchyňská sůl, chlorid sodný), soli draslíku (chlorid draselný) a další látky (citronan sodný, glukóza). OREDA doplní ztrátu tekutin a minerálů, které tělo při zvracení a průjmech ztrácí. Nápoj OREDA je určený k rehydrataci a doporučuje se také při pocení (sportu, tělesné námaze, ale i při pocení na pláži, při zvýšených tělesných teplotách), dále při zvracení a také při střevních potížích.

   oreda ro

   www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

  • #62957 Odpovědět
   Frenky
   Host

   Díky za radu funguje a dá se sehnat velmi jednoduše… Moje cena je 7thb za pytlík… Díky za článek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Žaludeční a střevní potíže

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: