Advertisements

Ztracená Departure Card

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Bergman a poslední změna proběhla před 5 roky, 7 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3325 odpověď

  Pavel Bergman
  Správce

  Pokud ztratíte během pobytu v Thajsku “Departure Card”, nic moc se neděje. Můžete to vyřešit dvěma způsoby.

   

  1. pokud pobýváte v Thajsku dlouhodobě a víte, že “Departure Card” budete potřebovat pro nějaké úřední účely či úkony, pak si zajděte na nejbližší kancelář cizinecké policie – “Immigration office”. Tam nahlaste, že jste departure card ztratili a oni vám dají kartu novou.

   

  2. pokud jste v Thajsku jen na dovolené a “Departure Card” nebudete k ničemu potřebovat, pak si vyžádejte novou kartu na přepážce Check In při odletu na letišti. Vyplňte si novou Departure Card a jděte na pasovou kontrolu. Úředník se vás bude pravděpodobně ptát na to, kde máte původní kartu. Řekněte, že jste ji ztratili.

   

  Za ztrátu Departure Card nehrozí žádné sankce. Všechny údaje o osobách překračující thajské hranice (cizinci i občané Thajska) jsou vedeny podrobné záznamy v centrální počítačové databázi cizinecké policie, do které mají přístup všechny úřady immigration.

   

  www.thajskyraj.com | Blog o životě v Thajsku

Odpověď na: Ztracená Departure Card

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Přejít k navigační liště